Üner Plastik
TR | EN

"Üretim anlayışımızı uluslararası sertifikalar ile tescillendirdik"

Üner Plastik’in vazgeçilmez ilkesi ve temel üretim politikası; daima yüksek ürün kalitesi ve hijyendir. Uluslararası ISO 9001, 22000, 14001, 18001, BRC/IoP sertifikaları ile plastik şişe kapakları ürünlerinde güven vererek, sektöründe sahip olduğu lider konumunu fazlası ile hak etmektedir. Bu konuma gelirken de teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmış, gereken bilgi ve tecrübelerle arzuladığı kaliteli sonuçları kazanabilmiştir. Elde edilen esas sonuç ise sektörde daima pozitif farklar yaratmış olmasıdır.

"Kaliteye önem veren bir anlayış için Kalite Kontrol Ünitesi"

Üner Plastik için, bünyesinde bulunan “Kalite Kontrol Ünitesi ve Ekibi”nin sürekli gerçekleştirdiği hassas ölçümler ile gelmiş olduğu mükemmel seviyeyi daima koruyabilmek ve daha da ilerilere taşıyabilmek bir elzemdir. Bu doğrultuda ürünün siparişle birebir uyumluluğu ve devamlılığı ile paralel geliştirilip üretilmesi Üner Plastik politikaları açısından önem teşkil etmekte, Kalite Kontrol Ünitesi ve Ekibine gereken değeri gösterip yatırımlar yapılarak sürekli güncellenmektedir.

"Bizce yatırım, daima gelecek ve onu yönetmek içindir"

Bütün bu arzulanan hedefler için temel yatırımın insan olduğunun farkında olan bir yönetim anlayışı ve daima geleceğe pozitif bakış açısıyla ülkemiz ve tüm dünyaya faydalı ürünler sunabilmenin gururunu yaşamaktayız. Üner Plastik bugün olduğu gibi yarın da bu vizyonla 'hayat kaynağınıza' kalite üretmeye devam edecektir.

Copyright © 2012 - All Rights Reserved

created by neutica